Nieuwe versie bruidsschat: update 7 oktober
Gepubliceerd op 7 oktober 2021
Sinds maandag 27 september 2021 laden we voor alle gemeenten en waterschappen een nieuwe versie van de bruidsschat. Deze plaatsen we stap voor stap op de oefenomgeving van het Digitaal Stelsel Omgevingswet (DSO). Dit zal tot begin oktober duren. We brengen u dagelijks op de hoogte van de voortgang.
Geladen batches en updates
- Juridische en toepasbare regels van het Rijk (algemene maatregelen van bestuur (AMvB's) en Omgevingsregeling).
- Voor de waterschappen zijn de bruidsschat, toepasbare regels en de behandeldienstinstellingen geladen.
- Voor de gemeenten in batch 1 tot en met 7 zijn de bruidsschat, toepasbare regels en de behandeldienstinstellingen geladen.
- Testeilanden voor leveranciers.
- De STAM-Conn3ct-activiteiten zijn geladen. Deze zijn nodig voor aansluittesten met VTH-systemen op de productieomgeving.
- De STTR-Conn3t-activiteiten voor het Rijk en de provincies zijn geladen. Deze zijn nodig voor aansluittesten met regelbeheersystemen op de oefenomgeving voor het oefenen met toepasbare regels door provincies.
- De downloadbare sets voor juridische regels van de bruidsschat zijn beschikbaar via de site van KOOP.
Planning
We laden ongeveer 60 bruidsschatten per dag. Naar verwachting zijn alle bruidsschatten uiterlijk 7 oktober 2021 geladen. U kunt de meest recente versie van de laadvolgorde downloaden als Excelbestand.
Releasenotes
U kunt de releasenotes bruidsschat (pdf, 456 kB) hier downloaden.
Meer informatie
Informatie over het opnieuw laden van de bruidsschat, en de gevolgen hierdoor voor overheden, leest u in het nieuwsbericht Definitief: schone oefenomgeving en vernieuwde bruidsschat.